Секрет чистоти в домі і здорового дихання відкрито!
На всі ці питання можна дати одну просту відповідь: просто довірте прибирання пилососу THOMAS!
Усі ми знаємо, як важливо дихати чистим і свіжим повітрям. Пил і різні алергени, потрапляючи в наші дихальні шляхи і легені, викликають подразнення й утруднюють дихання. Особливо важливо, щоб чистим повітрям дихали наші діти - хоча б вдома, де всі ми проводимо більшу частину часу. На жаль, наші легені неможливо помити або прополоскати, а значить, давайте стежити за тим, що в них потрапляє!
Саме тому при виборі пилососа обов'язково звертайте увагу на тип і ступінь фільтрації. Ви, напевно, помічали, що при прибиранні звичайним пилососом із контейнером або мішком для пилу завжди присутній характерний неприємний запах. А все тому, що такі пилососи, начебто прибираючи, насправді просто піднімають частину пилу в повітря, де він спокійно крутиться, а потім осідає назад на підлогу і меблі. Крім того, більшість пилососів мають пиловий «вихлоп», тобто частина пилу разом із алергенами, які в ньому містяться, вилітає з пилососа назад у приміщення! Про яку ж чистоту повітря можна говорити в подібній ситуації? А чого вартий процес очищення (заміни) мішка або контейнера для пилу! Величезна кількість сухого пилу потрапить при цьому в наші легені… До речі, деякі виробники контейнерних пилососів заявляють, що їхні прилади безпечні й сертифіковані для алергіків. Знайте, що такі пилососи можуть бути відносно безпечними тільки в процесі прибирання, але ніяк не під час очищення пилового контейнера!
Існує всього декілька дійсно безпечних типів фільтрації. До них відносяться якісний аквафільтр і одноразовий НЕРА-мішок із спеціального фільтрувального матеріалу.
Зверніть увагу на те, що аквафільтр повинен бути саме якісним! Багато виробників пилососів із аквафільтром вдаються до розмитих формулювань: «високий ступінь», «майже 100%», «повітря на виході чистіше, ніж на вході» і т.д. Провести виміри нескладно й під силу будь-якій компанії, але, мабуть, отримані дані не є переконливими для споживача, тому вони залишаються невідомими.
Сьогодні компанія THOMAS пропонує 2 види сучасних водяних фільтрів: аквафільтр відкритого типу і закритий аквабокс. а ступенем фільтрації ці дві системи одна одній не поступаються, але аквабокс більш простий і зручний у використанні. Аквабокс - це новинка від THOMAS, в якій усунено всі недоліки відкритого аквафільтра.
Пилососи з системою AquaBOX більш компактні і легкі, ніж моделі зі звичайним аквафільтром. Завдяки закритій конструкції аквабоксу подовжується термін служби додаткових фільтрів. Який би тип аквафільтра THOMAS ми не вибрали, головний результат буде досягнутий: про неприємний «пиловий» запах можна буде забути назавжди, а повітря після прибирання стане чистим і вологим, як після дощу!
При цьому потрібно розуміти, що в більшості своїй мішки-пилозбірники зроблені з паперу, який, звичайно ж, пропускає найнебезпечніший дрібний пил.
Для того щоб прибирання мішковим пилососом було насправді безпечним для нашого здоров'я, пилозбірники повинні бути зробленими зі спеціального фільтрувального матеріалу, який здатний утримувати дрібний пил. Компанія THOMAS розробила чудову систему для сухого прибирання: Hygiene-Bag-System.
Ця система являє собою закритий пластиковий бокс, всередині якого стоїть НЕРА-мішок із HEPA матеріалу і вугільний фільтр, завдяки чому пил, який збирається в мішку, не виходить за межі гігієн-боксу! Конструкція цього боксу така, що при витяганні мішка ви до нього навіть не торкаєтеся! Ви просто відкриваєте гігієн-бокс і заповнений мішок сам із нього випадає. В результаті ми отримуємо чисте повітря й відсутність контакту з пилом як під час прибирання, так і після нього.
Вибираючи пилосос, звертайте увагу не тільки на потужність і різні насадки, а й на тип фільтрації. Не забувайте, що ми - це те, чим ми дихаємо!