Україна
БЕЗМІШКОВІ ПИЛОСОСИ THOMAS
Швидке прибирання без підготовки!
Безмішкові пилососи THOMAS c циклонним фільтром прості у використанні, не потребують постійної заміни мішків-пилозбірників та мають незмінно високу потужність всмоктування. Це чудовий вибір для швидкого прибирання!
Сухе прибирання з мінімальними витратами часу
Сухе прибирання з мінімальними витратами часу
Постійна потужність всмоктування
Постійна потужність всмоктування
Об'ємний контейнер для збору сміття
Об'ємний контейнер для збору сміття
Просте очищення контейнера одним натисканням
Просте очищення контейнера одним натисканням
Немає необхідності в мішках – пилозбірниках
Немає необхідності в мішках-пилозбірниках
Простота використання
Простота використання
Популярні моделі безмішкових пилососів THOMAS:
MULTI-CYCLONE PRO 14
Сухе прибирання. Фільтр мультіциклон. Стабільна сила всмоктування + просте використання
art: 785037
Від питання до рішення
Для того, щоб не витрачати гроші на покупку фільтр-мішків, вибирайте пилосос із водяною системою фільтрації AquaBOX або Aquafilter або пилосос із циклонним фільтром DryBOX, тобто контейнерний. Водяний фільтр досить просто сполоснути водою після прибирання, а DryBOX не вимагає очищення після кожного використання.
Почистити килим легко та швидко допоможе потужний порохотяг. Пилососи THOMAS із сучасними системами фільтрації AquaBOX, Aquafilter або DryBOX не втрачають сили всмоктування протягом усього прибирання. Чищення килима з THOMAS буде швидким та якісним.
Скоротити час прибирання реально, якщо у вас є пилосос із циклонним фільтром DryBOX, а не звичайний контйнерний прилад. Інноваційна технологія фракційного поділу пилу дозволяє не очищати пилозбірник після кожного прибирання, сила всмоктування не падає, а пил залишається надійно замкненим усередині пилососу. Пилосос завжди готовий до роботи.
Почистити м'які меблі можна за допомогою потужного пилососу. Вибирайте моделі із сучасними фільтрами - AquaBOX, DryBOX, Aquafilter. Вони зберігають високу силу всмоктування протягом усього прибирання. Для глибокого сухого чищення, збирання пилу та сміття використовуйте насадку THOMAS для м'яких меблів.
Швидко навести лад у домі допоможе багатофункціональний порохотяг. Сухе та вологе прибирання, очищення повітря, видалення плям з килимів та меблів - всі ці завдання легко вирішить мийний пилосос THOMAS з AquaBOX або Aquafilter. Усі функції в одному приладі – ефективно та практично!