Україна
ПРИЛАДИ THOMAS ДЛЯ ПРИБИРАННЯ ТВЕРДОЇ ПІДЛОГИ
Розумні рішення, що заощаджують вас час та кошти!
Ці помічники практичні та зручні!
З ними неприємний процес миття підлог або збирання розлитих рідин стає швидким та простим. Помірна подача води дозволяє мити навіть паркет та ламінат без ризику зайвого намокання.
Ефективне миття твердої підлоги
Ефективне миття твердої підлоги
Дбайливе вологе прибирання паркету та ламінату
Дбайливе вологе прибирання паркету та ламінату
Оперативне збирання розлитих рідин
Оперативне збирання розлитих рідин
Немає необхідності в попередньому сухому прибиранні
Немає необхідності в попередньому сухому прибиранні
Проста конструкція
Проста конструкція
Економія простору
Економія простору
Популярні прилади THOMAS для прибирання твердої підлоги:
BIONIC WASHSTICK
Вологе прибирання паркету. Без попереднього сухого прибирання. Ефективність + економічність
art: 785500
Від питання до рішення
Швидко вимити підлогу у всьому допоможе мийний порохотяг THOMAS. Пилососи з функцією вологого прибирання укомплектовані мийними насадками для килимових та твердих підлогових покриттів (кахлю, каменю, лінолеуму). Пилососи для паркету та ламінату з насадкою AquaStealth допоможуть помити делікатні покриття для підлоги.
Мийний пилосос THOMAS допоможе швидко та легко помити тверду підлогу. Вода подається під тиском на насадку із адаптером-щіткою. Пилосос добре видаляє бруд та плями. Для миття використовується тільки чиста вода, а брудна потрапляє до окремого конетйнера. Після прибирання підлога чиста і практично суха.
Мийний пилосос THOMAS допоможе вимити підлогу швидко, до блиску та без розводів. Пилосос миє підлогу тільки чистою водою, яка подається під тиском, видаляючи бруд та плями. Одночасно відбувається просушка поверхні. Після миття підлога залишається не тільки ідеально чистою, але й практично сухою.
Помити підлогу в домі тільки чистою водою можна мийним пилососом THOMAS. У ньому є 2 контейнери: в один наливається чиста вода, а в інший під час прибирання збирається відпрацьована брудна вода. Таким чином, ви миєте підлогу без контакту із брудною водою.
Мити тверду підлогу краще тільки чистою водою, але при використанні швабри або ганчірки це практично неможливо. Мийний порохотяг THOMAS постійно подає для миття чисту воду, а брудну збирає в окремий резервуар. Це дозволяє досягти ідеальної чистоти твердої підлоги без розводів.
Помити кахельну підлогу правильно можна за допомогою мийного пилососа. Пилосос THOMAS подає чисту воду на насадку, а відпрацьована вода потрапляє в окремий контейнер. Насадка з адаптером-щіткою ретельно миє та просушує підлогу. Після миття на кахлі не залишається розводыв, він чистий і практично сухий.
Зробити вологе прибирання без попереднього сухого очищення можна за допомогою мийних акумуляторних пилососів THOMAS для твердих підлогових покриттів. Ці прилади одночасно збирають пил і сміття, ретельно миють і добре просушують гладкі покриття для підлоги: паркет і ламінат, кахель, лінолеум і камінь.
Мити паркет та ламінат без розводів зручно спеціальними насадками, що входять до комплектації мийних пилососів THOMAS для паркету та ламінату. Наприклад, насадкою AquaStealth. При вологому прибиранні такими насадками потрібен мінімум води, а поверхня підлоги відразу просушується. Безпечно та без розлучень!
Помити підлогу швидко і без зусиль можна за допомогою мийного пилососа. Порохотяг THOMAS постійно подає чисту воду для миття, а брудну всмоктує в окремий контейнер. Мийна насадка з адаптером-щіткою відмінно справляється з брудом та плямами. Для кращого ефекту використовуйте миючий концентрат ProFloor.
Видалити плями з паркету допоможе мийний пилосос THOMAS із спеціальною насадкою. Наприклад, насадка AquaStealth дбайливо очистить поверхню паркету та ламінату від бруду та плям без прямого контакту з водою. Для кращого ефекту використовуйте мийний концентрат THOMAS ProFloor.
Щоб мити паркет безпечно, використовуйте мінімум рідини. Вибирайте насадку THOMAS AquaStealth, розроблену спеціально для вологого прибирання делікатних твердих поверхонь. Вона обережно очистить паркет без подряпин і прямого контакту з водою, а також просушить поверхню.
Правильно мити паркет та ламінат – значить не мочити сильно та рівномірно наносити та збирати вологу. Для цього розроблена насадка для миття паркету та ламінату AquaStealth, яка при русі вперед робить сухе прибирання та наносить мийний розчин, а при русі назад повністю просушує поверхню.
Швидко навести лад у домі допоможе багатофункціональний порохотяг. Сухе та вологе прибирання, очищення повітря, видалення плям з килимів та меблів - всі ці завдання легко вирішить мийний пилосос THOMAS з AquaBOX або Aquafilter. Усі функції в одному приладі – ефективно та практично!
Статті та оглядові матеріали
Миття твердих підлогових покриттів
Збирання рідин