Україна
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ АЛЕРГІКІВ
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ АЛЕРГІКІВ
Ваш будинок - не місце для пилу та алергенів!
Якісне очищення та зволоження повітря в домі - відмінна профілактика алергії на побутовий пил і респіраторних захворювань.
Довірте турботу про ваше здоров'я пилососам THOMAS з водяною фільтрацією.
Очищення повітря на 99,99% від пилу і на 100% від пилку
Очищення повітря на 99,99% від пилу і на 100% від пилку
Ретельне прибирання всіх видів підлогових покриттів
Ретельне прибирання всіх видів підлогових покриттів
Миття підлог та килимових покриттів тільки чистою водою
Миття підлог та килимових покриттів тільки чистою водою
Миття килимів з мінімальною залишковою вологістю
Миття килимів з мінімальною залишковою вологістю
Видалення плям з оббивки м'яких меблів
Видалення плям з оббивки м'яких меблів
Безпечне очищення контейнера без пилового вихлопу
Безпечне очищення контейнера без пилового вихлопу
Популярні моделі пилососів THOMAS для алергіків:
ALLERGY & FAMILY
Сухе + вологе прибирання. AquaBOX + НЕРА-мішок XXL. Очищення повітря та догляд за паркетом
art: 788585
PERFECT AIR ALLERGY PURE
Сухе прибирання + збирання рідин. Профілактика алергії з AquaBOX. Оптимальний комплект насадок
art: 786526
PERFECT AIR FEEL FRESH X3
Сухе прибирання + збір рідин. Очищення повітря з AquaBOX і насадка для паркету в комплекті
art: 786532
Від питання до рішення
Для того, щоб позбавитися алергенів, використовуйте пилосос з водяним фільтром. Пилососи THOMAS з AquaBOX або Aquafilter зволожують повітря та очищають його від алергенів, утримуючи 99,99% пилу та 100% пилку.
Ретельне чищення матраца та м'яких меблів проводиться потужним пилососом. Переважна система фільтрації – водяний фільтр. Пилососи THOMAS з AquaBOX та Aquafilter з постійно високою силою всмоктування та спеціальними насадками якісно чистять матраци та м'які меблі від пилу та алергенів.
Почистити килим легко та швидко допоможе потужний порохотяг. Пилососи THOMAS із сучасними системами фільтрації AquaBOX, Aquafilter або DryBOX не втрачають сили всмоктування протягом усього прибирання. Чищення килима з THOMAS буде швидким та якісним.
Прибирати із задоволенням можливо, якщо у вас є надійний помічник. Пилососи THOMAS - це справжня німецька якість. Пилососи для сухого та вологого прибирання, для алергіків та власників домашніх тварин, для паркету, професійні та бездротові – вибирайте свою модель для ідеального прибирання.
Швидко зібрати воду з підлоги допоможе порохотяг THOMAS із функцією збору рідин. За один підхід пилосос всмоктує від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Ця корисна функція допоможе у побутових та аварійних ситуаціях.
Очистити повітря від алергенів допоможе пилосос THOMAS із водяним фільтром AquaBOX або Aquafilter. Під час прибирання порохотяг з аквафільтром утримує 100% пилу та 99,99% пилку. Для роботи в режимі очищувача повітря увімкніть прилад на 5-10 хв., не підключаючи шланг. Усі алергени осядуть у воді, а повітря стане свіжим.
Поліпшити якість повітря допоможуть пилососи THOMAS із системою водяної фільтрації Aquafilter або AquaBOX та технологією придушення пилу Wet-Jet. Вони очищають повітря в приміщенні під час прибирання і можуть працювати в режимі очищувача повітря. Для цього увімкніть порохотяг на 5-10 хв. без приєднання шлангу.
Для того щоб очистити паркет без подряпин, використовуйте щітки з натуральних матеріалів. У комплектацію пилососів THOMAS для паркету та ламінату входить насадка для сухого прибирання зі щіткою з натурального кінського волосу. Вона ретельно збирає пил та сміття, не дряпаючи поверхню підлоги.
Зробити повітря у квартирі свіжим, як після дощу, допоможе водяний фільтр AquaBOX. Під час прибирання з його допомогою повітря, що виходить з пилососа, чистіше, ніж природний пиловий фон в домі або квартирі, а додаткова волога приємна. Особливо добре це відчувається взимку, коли повітря в приміщенні сухе.
Статті та оглядові матеріали
Сухе прибирання з AquaBOX
Секрет чистоти в домі і здорового дихання відкрито!
Чисте повітря у вашому домі
THOMAS SKY XT - пилосос кольору неба дарує свіжість дощу
ПилоSOS для алергіка
Огляд пилососа THOMAS Perfect Air Feel Fresh X3
Яким повинен бути пилосос класу "преміум"?
THOMAS Allergy & Family. Огляд моделі