Україна
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ
Легке рішення складних задач!
Прибирання в офісі, на дачі, в гаражі або в майстерні стане простіше, ефективніше та швидше з пилососами THOMAS для важких завдань.
Передові технології та універсальне застосування роблять їх незамінними помічниками у домашньому господарстві.
Прибирання великих площ
Прибирання великих площ
Збирання грубого сміття
Збирання грубого сміття
Оперативне збирання розлитих рідин
Оперативне збирання розлитих рідин
Миття підлог та килимових покриттів тільки чистою водою
Миття підлог та килимових покриттів тільки чистою водою
Видалення сильних забруднень
Видалення сильних забруднень
Мішки-пилозбірники великого обсягу
Мішки-пилозбірники великого обсягу
Популярні моделі пилососів THOMAS для прибирання великих площ:
BRAVO 20S AQUAFILTER
Сухе + вологе прибирання великих площ. Аквафільтр - 2 л, корпус - 20 л. Bелика комплектація
art: 788076
PRESTIGE 20S AQUAFILTER
Сухе + вологе прибирання великих площ. Аквафільтр 2 л, сталевий корпус 20 л. Практичні насадки
art: 788103
SUPER 30S AQUAFILTER
Сухе + вологе прибирання. Аквафільтр 2 л, корпус 30 л. Насадки для cухого та мийного режиму
art: 788067
SUPER 30 S
Сухе + вологе прибирання. Місткий мішок, бак чистої води 10 л. Практичні насадки
art: 788079
INOX 1516
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус + міцний мішок. Оптимальна комплектація
art: 786845
JUNIOR 1516
Сухе прибирання + збирання рідин. Міцний мішок і оптимальний комплект насадок. Збирання грубого сміття
art: 786846
POWER PACK 1620 C
Сухе прибирання + збирання рідин. Міцний корпус 20 л. Насадки для грубого сміття і прочищення труб
art: 786203
POWER PACK 1630
Сухе прибирання + збирання рідин. Міцний корпус 30 л. Шланг + насадки Ø 50 мм для грубого сміття
art: 786204
INOX 1520 PLUS
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус 20 л. Шланг + насадки Ø 50 мм для грубого сміття
art: 786182
INOX 1530
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус 30 л. Шланг + насадки Ø 50 мм для грубого сміття
art: 786200
INOX 1545 S
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус 45 л. Збирання грубого сміття. Розетка 2000 Вт
art: 786168
Від питання до рішення
Прочистити засмічення в раковині або ванні можна легко і швидко за допомогою миючого пилососа або пилососа з функцією збору рідин. Прочищення засмічення здійснюється сифонною насадкою, без небезпечної хімії та без особливих фізичних зусиль.
Один із дієвих способів витрачати менше часу на прибирання – інвестування у техніку 2в1. Наприклад: у пральну машину з функціями сушіння або мийний порохотяг. А пилососи з двома системами фільтрації DryBOX та AquaBOX підійдуть як для швидкого, так і для більш ретельного прибирання.
Мити тверду підлогу краще тільки чистою водою, але при використанні швабри або ганчірки це практично неможливо. Мийний порохотяг THOMAS постійно подає для миття чисту воду, а брудну збирає в окремий резервуар. Це дозволяє досягти ідеальної чистоти твердої підлоги без розводів.
Чищення м'яких меблів мийним пилососом THOMAS – це просто. Підготуйте пилосос для хімчистки диванів до вологого прибирання, оберіть вузьку мийну насадку. Під час чищення не перенасичуйте тканину вологою! Потім просушіть оббивку, працюючи без подачі мийного розчину. Для кращого ефекту використовуйте фірмовий мийний концентрат.
Усунути пил після ремонту допоможуть універсальні пилососи THOMAS. Пилосос з аквафільтром або контейнерний для збирання такого сміття не підходить. Універсальні прилади укомплектовані великими мішками-пилозбірниками, довговічними фільтрами та насадками для збирання грубого сміття. У деяких моделях є розетка для підключення електроінструменту для збирання пилу під час ремонтних робіт.
Універсальні пилососи THOMAS допоможуть швидко та легко прибрати ремонтне сміття. Це витривалі моделі з великими корпусами з нержавіючої сталі або протиударного пластику, великими мішками та довговічними фільтрами. У комплектацію входять насадки для збирання грубого сміття.
Швидко зібрати воду та мокрий бруд можна за допомогою миючого пилососа або пилососа функцією зі збирання рідин. Пилососи THOMAS можуть за один підхід зібрати від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Зручно та швидко у побутових та аварійних ситуаціях.
Прибирання у великому домі, майстерні, цеху, гаражі, на дачі – завдання для універсального пилососу THOMAS. Багатофункціональні пилососи з великими корпусами з нержавіючої сталі або протиударного пластику та спеціальними насадками допоможуть зібрати грубе сміття, стружку, мокрий бруд, воду, листя тощо.
Випрати килим у домашніх умовах просто, якщо купити мийний пилосос для хімчистки. Пилосос THOMAS промиває килими до основи ворсу, подаючи воду під тиском через широку мийну насадку з гострою кромкою. Для кращого ефекту використовуйте фірмовий мийний концентрат. Для просушування килима пилососьте без подачі води.
Полегшити прибирання у великому приміщенні можна за допомогою багатофункціонального пилососу THOMAS з містким пилозбірником та великим резервуаром для мийного режиму. Мийні пилососи THOMAS для великих площ мають баки для вологого прибирання об'ємом від 3,6 до 10 л.
Швидко прибрати у квартирі після ремонту допоможе універсальний пилосос THOMAS. Це витривалі прилади з великими корпусами, місткими мішками і насадками для грубого сміття.