Україна
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ ПРИБИРАННЯ ПАРКЕТУ І ЛАМИНАТУ
Томас - для осель з делікатним підлоговим покриттям!
Пилососи для паркету та ламінату від THOMAS - найкращі помічники для тих, хто хоче упорядкувати свій будинок і не пошкодити делікатні покриття!
Для цього під час вологого прибирання використовують спеціальний адаптер з м'якою серветкою або унікальну насадку THOMAS Aqua-Stealth. Насадка THOMAS Aqua-Stealth дозволяє робити сухе та вологе прибирання одночасно. Для сухого очищення паркету та ламінату так само підійдуть насадками зі щітками з натурального кінського. волосся і підошвою з м'якої повсті.
Сухе прибирання паркету та ламінату
Сухе прибирання паркету та ламінату
Делікатне вологе прибирання паркету та ламінату
Делікатне вологе прибирання паркету та ламінату
Очищення повітря на 99,99% від пилу та на 100% від пилку
Очищення повітря на 99,99% від пилу та на 100% від пилку
Ретельне сухе прибирання всіх типів покриттів
Ретельне сухе прибирання всіх типів покриттів
Прибирання шерсті з килимів
Прибирання шерсті з килимів
Оперативний збір води та мокрого сміття
Оперативний збір води та мокрого сміття
Популярні моделі пилососів THOMAS для сухого та вологого прибирання паркету і ламинату:
DRYBOX AMFIBIA
Сухе + вологе прибирання, фільтри AquaBOX + DryBOX. Делікатне вологе прибирання паркету
art: 788596
DRYBOX AMFIBIA FAMILY
Сухе + вологе прибирання, фільтрація AquaBOX + DryBOX. Делікатне прибирання паркету
art: 788599
CYCLOON HYBRID LED PARQUET
Сухе прибирання + збирання рідин, AquaBOX + DryBOX, очищення темних місць + догляд за паркетом
art: 786551
PARKETT PRESTIGE XT
Сухе + вологе прибирання. Фільтр AquaBOX + зручне керування. Догляд за паркетом
art: 788572
PARKETT MASTER XT
Сухе + вологе прибирання. Фільтрація AquaBOX. Очищення повітря та догляд за паркетом
art: 788570
MULTI CLEAN X10 PARQUET
Сухе + вологе прибирання. AquaBOX + НЕРА-мішок XXL. Зручне керування та догляд за паркетом
art: 788577
PET&FAMILY PARQUET PRO
Сухе + вологе прибирання, AquaBOX + HEPA мішок XXL. Догляд за паркетом і швидке збирання шерсті
art: 788606
ALLERGY & FAMILY
Сухе + вологе прибирання. AquaBOX + НЕРА-мішок XXL. Очищення повітря та догляд за паркетом
art: 788585
Від питання до рішення
Для того, щоб позбавитися алергенів, використовуйте пилосос з водяним фільтром. Пилососи THOMAS з AquaBOX або Aquafilter зволожують повітря та очищають його від алергенів, утримуючи 99,99% пилу та 100% пилку.
Чищення килима мийним пилососом THOMAS – це просто. Підготуйте пилосос для хімчистки (для вологого прибирання), використовуйте широку мийну насадку. Для кращого ефекту рекомендуємо додати до води THOMAS ProTex. В кінці пропилососьте килим без подачі мийного розчину, щоб просушити його.
Помити кахельну підлогу правильно можна за допомогою мийного пилососа. Пилосос THOMAS подає чисту воду на насадку, а відпрацьована вода потрапляє в окремий контейнер. Насадка з адаптером-щіткою ретельно миє та просушує підлогу. Після миття на кахлі не залишається розводыв, він чистий і практично сухий.
Мити паркет та ламінат без розводів зручно спеціальними насадками, що входять до комплектації мийних пилососів THOMAS для паркету та ламінату. Наприклад, насадкою AquaStealth. При вологому прибиранні такими насадками потрібен мінімум води, а поверхня підлоги відразу просушується. Безпечно та без розлучень!
Оперативно зібрати пролиту рідину в квартирі зовсім нескладно за допомогою пилососа THOMAS з функцією вологого прибирання або збору рідин. Пилосос за один підхід збирає від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Практично та зручно у побутових та екстрених ситуаціях.
Правильно вимити паркет та ламінат можна, використовуючи мінімум рідини. Вибирайте насадку THOMAS AquaStealth, розроблену спеціально для вологого прибирання делікатних твердих поверхонь. Вона обережно очищає підлогу без прямого контакту з водою і ретельно просушує поверхню.
Видалити плями з паркету допоможе мийний пилосос THOMAS із спеціальною насадкою. Наприклад, насадка AquaStealth дбайливо очистить поверхню паркету та ламінату від бруду та плям без прямого контакту з водою. Для кращого ефекту використовуйте мийний концентрат THOMAS ProFloor.
Щоб мити паркет безпечно, використовуйте мінімум рідини. Вибирайте насадку THOMAS AquaStealth, розроблену спеціально для вологого прибирання делікатних твердих поверхонь. Вона обережно очистить паркет без подряпин і прямого контакту з водою, а також просушить поверхню.
Правильно очистити дерев'яну підлогу можна за допомогою щіток із натурального матеріалу, які не пошкодять покриття. Пилососи THOMAS для паркету та ламінату укомплектовані насадкою зі щіткою з натурального кінського волосся. Вона ретельно збирає з дерев'яної підлоги сміття, не дряпаючи поверхню.
Освіжити повітря в домі можна за допомогою пилососу THOMAS із системою водяної фільтрації AquaBOX або Aquafilter. Під час прибирання порохотяг з аквафільтром утримує 99,99% пилу та 100% пилку. Повітря, яке виходить з пилососу, чистіше, ніж природний пиловий фон будинку, і свіже, як після дощу.
Для того щоб очистити паркет без подряпин, використовуйте щітки з натуральних матеріалів. У комплектацію пилососів THOMAS для паркету та ламінату входить насадка для сухого прибирання зі щіткою з натурального кінського волосу. Вона ретельно збирає пил та сміття, не дряпаючи поверхню підлоги.
Статті та оглядові матеріали
Дистанційний регулятор потужності
Пилосос для паркету та ламінату
Яким повинен бути пилосос класу "преміум"?
THOMAS Allergy & Family. Огляд моделі