Україна
ПИЛОСОСИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН
Бездоганна чистота в домі де є домашні тварини!
Більше часу для родини та домашніх улюбленців!
А всі випадкові та невипадкові неприємності легко усуваються з пилососом THOMAS.
Очищення повітря від неприємних запахів
Очищення повітря від неприємних запахів
Прибирання шерсті з меблів
Прибирання шерсті з меблів
Прибирання шерсті з килимів
Прибирання шерсті з килимів
Видалення плям із м'яких меблів
Видалення плям із м'яких меблів
Видалення плям із килимових покриттів
Видалення плям із килимових покриттів
Видалення слідів, плям із гладких покриттів
Видалення слідів, плям із гладких покриттів
Популярні моделі пилососів THOMAS для власників домашніх тварин:
DRYBOX AMFIBIA PET
Сухе + вологе прибирання, фільтри AquaBOX + DryBOX. Насадки для збирання шерсті в комплекті
art: 788598
DRYB0X+AQUABOX CAT & DOG
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, швидке збирання шерсті
art: 786554
CYCLOON HYBRID PET & FRIENDS
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, насадки для збирання шерсті
art: 786550
CYCLOON HYBRID FAMILY & PETS
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, насадки для збирання шерсті
art: 786552
PET & FAMILY
Сухе + вологе прибирання. Фільтрація AquaBOX + НЕРА-мішок XXL. Насадки для збирання шерсті
art: 788563
PET&FAMILY PARQUET PRO
Сухе + вологе прибирання, AquaBOX + HEPA мішок XXL. Догляд за паркетом і швидке збирання шерсті
art: 788606
PERFECT AIR ANIMAL PURE
Сухе прибирання + збирання рідин з AquaBOX, швидке збирання шерсті + зручне керування
art: 786527
TWIN AQUAWASH PET
Сухе + вологе прибирання. Aquafilter + НЕРА-мішок. Очищення повітря + швидке збирання шерсті
art: 788524
Від питання до рішення
Мити тверду підлогу краще тільки чистою водою, але при використанні швабри або ганчірки це практично неможливо. Мийний порохотяг THOMAS постійно подає для миття чисту воду, а брудну збирає в окремий резервуар. Це дозволяє досягти ідеальної чистоти твердої підлоги без розводів.
Очистити килими та м'які меблі від шерсті та волосся допоможуть пилососи THOMAS для власників домашніх тварин. Це потужні прилади з водяною фільтрацією, постійно високою силою всмоктування та спеціальними аксесуарами для швидкого збирання шерсті та волосся (турбощітками та іншими насадками).
Оперативно зібрати пролиту рідину в квартирі зовсім нескладно за допомогою пилососа THOMAS з функцією вологого прибирання або збору рідин. Пилосос за один підхід збирає від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Практично та зручно у побутових та екстрених ситуаціях.
Позбутися шерсті по всьому будинку допоможе потужний порохотяг. Пилососи THOMAS для власників домашніх тварин із системою водяної фільтрації не втрачають сили всмоктування протягом усього прибирання. Вибирайте для чищення килима турбощітку, а для м'яких меблів - спеціальну насадку з широким ниткопідйомником.
Очистити повітря від алергенів допоможе пилосос THOMAS із водяним фільтром AquaBOX або Aquafilter. Під час прибирання пилосос утримує 100% пилу та 99,99% пилку. Для роботи в режимі очищувача повітря увімкніть прилад на 5-10 хв., не підключаючи шланг. Усі алергени осядуть у воді, а повітря стане свіжим.
Мити паркетну підлогу потрібно, використовуючи мінімум рідини. Вибирайте насадку THOMAS AquaStealth для вологого прибирання делікатних покриттів. Вона обережно очищає підлогу без прямого контакту з водою і ретельно просушує поверхню. Бездротові мийні моделі THOMAS також добре справляються з миттям паркету.
Позбутися неприємних запахів, які можуть з'явитися в домі від мішків-пилозбірників, килимів або шерсті домашніх тварин, допоможе функція очищення повітря під час прибирання з використанням водяного фільтра AquaBOX. Повітря надійно очищається від усіх летких частинок та запахів у системі розпилу WET-JET.
Зробити повітря у квартирі свіжим, як після дощу, допоможе водяний фільтр AquaBOX. Під час прибирання з його допомогою повітря, що виходить з пилососа, чистіше, ніж природний пиловий фон в домі або квартирі, а додаткова волога приємна. Особливо добре це відчувається взимку, коли повітря в приміщенні сухе.
Очистити меблі від шерсті домашніх тварин допоможуть потужні пилососи THOMAS із системою водяної фільтрації AquaBOX або Aquafilter та постійно високою силою всмоктування. Моделі для власників домашніх улюбленців укомплектовані аксесуарами для збирання шерсті та волосся (турбощітками та іншими насадками).
Швидко навести лад у домі допоможе багатофункціональний порохотяг. Сухе та вологе прибирання, очищення повітря, видалення плям з килимів та меблів - всі ці завдання легко вирішить мийний пилосос THOMAS з AquaBOX або Aquafilter. Усі функції в одному приладі – ефективно та практично!
Статті та оглядові матеріали
Дистанційний регулятор потужності
Якщо в домі малятко, кошенятко, поросятко...