Україна
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ СУХОГО ПРИБИРАННЯ З DryBox
Зручніше за циклона, практичніше мішка!
Пилососи для сухого прибирання без мішка з унікальним циклонним фільтром DryBOX зручні до дрібниць! Фільтр DryBox з фракційним поділом пилу не вимагає постійного очищення та завжди готовий до роботи! Дрібний пил збирається в бічні відсіки, а в центральний відсік потрапляє велике сміття. Очищати контейнер можна по мірі заповнення. Необов'язково це робити після кожного прибирання. Якщо у вас немає часу, пилосос можна просто прибрати до шафи до наступного прибирання.
Ефективне сухе прибирання
Ефективне сухе прибирання
Постійна потужність всмоктування
Постійна потужність всмоктування
Зручне очищення контейнера для сміття
Зручне очищення контейнера для сміття
Прозорість контейнера допомагає помітити випадково «прибрані» предмети
Прозорість контейнера допомагає помітити випадково «прибрані» предмети
Немає необхідності в мішках – пилозбірниках
Немає необхідності в мішках – пилозбірниках
Вихідний фільтр, що миється, НЕРА 13
Вихідний фільтр, що миється, НЕРА 13
Популярні моделі пилососів THOMAS для сухого прибирання з DryBox:
DRYBOX
Сухе прибирання. Фільтрація DryBOX. Практичні насадки + просте та гігієнічне використання
art: 786553
Від питання до рішення
Для того, щоб легко дістати випадково зібрані предмети з пилососа, використовуйте циклонний фільтр DryBox під час прибирання. Конструкція пилозбірника дозволяє легко та без пилового вихлопу «врятувати» випадково прибрані предмети, н-д, деталі дитячого конструктора, шпильки, гудзики тощо.
Для того, щоб не витрачати гроші на покупку фільтр-мішків, вибирайте пилосос із водяною системою фільтрації AquaBOX або Aquafilter або з циклонним фільтром DryBOX. Водяний фільтр досить просто сполоснути водою після прибирання, а DryBOX не вимагає очищення після кожного використання.
Почистити килим легко та швидко допоможе потужний порохотяг. Пилососи THOMAS із сучасними системами фільтрації AquaBOX, Aquafilter або DryBOX не втрачають сили всмоктування протягом усього прибирання. Чищення килима з THOMAS буде швидким та якісним.
Прибирати із задоволенням можливо, якщо у вас є надійний помічник. Пилососи THOMAS - це справжня німецька якість. Пилососи для сухого та вологого прибирання, для алергіків та власників домашніх тварин, для паркету, професійні та бездротові – вибирайте свою модель для ідеального прибирання.
Скоротити час прибирання реально, якщо у вас є пилосос із циклонним фільтром DryBOX. Інноваційна технологія фракційного поділу пилу дозволяє не очищати пилозбірник після кожного прибирання, сила всмоктування не падає, а пил залишається надійно замкненим усередині пилососу. Пилосос завжди готовий до роботи.
Почистити м'які меблі можна за допомогою потужного пилососу. Вибирайте моделі із сучасними фільтрами - AquaBOX, DryBOX, Aquafilter. Вони зберігають високу силу всмоктування протягом усього прибирання. Для глибокого сухого чищення, збирання пилу та сміття використовуйте насадку THOMAS для м'яких меблів.
Статті та оглядові матеріали
Секрети прибирання дитячої від THOMAS