Україна
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ СУХОГО ПРИБИРАННЯ З МІШКОМ
Класичні мішкові пилососи для швидкого прибирання!
Класичні потужні пилососи з великим радіусом дії та якісними мішками для ефективного прибирання пилу та сміття. Широкий вибір насадок забезпечує легке прибирання будь-яких поверхонь та приміщень.
Маневреність
Маневреність
Невелика вага
Невелика вага
Легке керування
Легке керування
Великий вибір насадок
Великий вибір насадок
З Vario-Clip потрібні насадки завжди під рукою
З Vario-Clip потрібні насадки завжди під рукою
Захисний бампер на корпусі
Захисний бампер на корпусі
Популярні моделі пилососів THOMAS з мішком:
CROOSER ECO 2.0
Сухе прибирання. Сенсорний дісплей для вибору режиму. Утримання пилу + практичність + компактність
art: 784019
ECO POWER 2.0
Сухе прибирання. Утримання пилу + простота використання. Компактність і низький рівень шуму
art: 785038
Від питання до рішення
Один із дієвих способів витрачати менше часу на прибирання – інвестування у техніку 2в1. Наприклад: у пральну машину з функціями сушіння або мийний порохотяг. А пилососи з двома системами фільтрації DryBOX та AquaBOX підійдуть як для швидкого, так і для більш ретельного прибирання.
Оперативно зібрати розсипане сміття допоможе акумуляторний пилосос THOMAS. Бездротовий прилад завжди під рукою та готовий для експрес-прибирання. Вам не потрібно витрачати час на те, щоб дістати пилосос та підготувати його до роботи.
Для того, щоб усунути пил з рифлених поверхонь, вибирайте круглу насадку-пензлик. Завдяки довгому ворсу насадка добре збирає пил і не залишає навіть найменшої подряпини.
Почистити килим легко та швидко допоможе потужний порохотяг. Пилососи THOMAS із сучасними системами фільтрації AquaBOX, Aquafilter або DryBOX не втрачають сили всмоктування протягом усього прибирання. Чищення килима з THOMAS буде швидким та якісним.
Почистити м'які меблі можна за допомогою потужного пилососу. Вибирайте моделі із сучасними фільтрами - AquaBOX, DryBOX, Aquafilter. Вони зберігають високу силу всмоктування протягом усього прибирання. Для глибокого сухого чищення, збирання пилу та сміття використовуйте насадку THOMAS для м'яких меблів.