Україна
AQUA FleckWasher
Пилосос для видалення плям. Потужне очищення сифонів без хімічних засобів
art: 788121
Від питання до рішення
Почистити салон авто допоможе бездротовий пилосос THOMAS із необмеженим радіусом дії. Пилосос працює без заряджання до 30 хвилин. За допомогою цього приладу ви зможете прибрати пил та сміття в автомобілі. А мийний пилосос THOMAS Aqua FleckWasher здійснить вологе чищення салону.
Мити тверду підлогу краще тільки чистою водою, але при використанні швабри або ганчірки це практично неможливо. Мийний порохотяг THOMAS постійно подає для миття чисту воду, а брудну збирає в окремий резервуар. Це дозволяє досягти ідеальної чистоти твердої підлоги без розводів.
Чищення м'яких меблів мийним пилососом THOMAS – це просто. Підготуйте пилосос для вологого прибирання, оберіть вузьку мийну насадку. Під час чищення не перенасичуйте тканину вологою! Потім просушіть оббивку, працюючи без подачі мийного розчину. Для кращого ефекту використовуйте фірмовий мийний концентрат.
Прибирати із задоволенням можливо, якщо у вас є надійний помічник. Пилососи THOMAS - це справжня німецька якість. Пилососи для сухого та вологого прибирання, для алергіків та власників домашніх тварин, для паркету, професійні та бездротові – вибирайте свою модель для ідеального прибирання.
Очистити м'які меблі від плям допоможе мийний пилосос для хімчистки THOMAS. Підготуйте пилосос до вологого прибирання та використовуйте вузьку мийну насадку. Додайте у воду концентрат для чищення ProTex або ProTex V. Не перенасичуйте тканину вологою! На завершення пилососьте без подачі мийного розчину, просушуючи оббивку.
Швидко навести лад у домі допоможе багатофункціональний порохотяг. Сухе та вологе прибирання, очищення повітря, видалення плям з килимів та меблів - всі ці завдання легко вирішить мийний пилосос THOMAS з AquaBOX або Aquafilter. Усі функції в одному приладі – ефективно та практично!
Статті та оглядові матеріали
THOMAS AQUA FleckWasher - мийний пилосос, який виводить плями без сліду