Україна
ПРИЛАДИ THOMAS ДЛЯ ПРИБИРАННЯ ТВЕРДОЇ ПІДЛОГИ
Розумні рішення, що заощаджують вас час та кошти!
Ці помічники практичні та зручні!
З ними неприємний процес миття підлог або збирання розлитих рідин стає швидким та простим. Помірна подача води дозволяє мити навіть паркет та ламінат без ризику зайвого намокання.
Ефективне миття твердої підлоги
Ефективне миття твердої підлоги
Розумний дисплей та голосовий помічник
Розумний дисплей та голосовий помічник
Просте та зручне управління. Режим стерилізації та самоочищення
Просте та зручне управління. Режим стерилізації та самоочищення
Миття підлоги тільки чистою водою. Ретельне прибирання по краях та під стінами
Миття підлоги тільки чистою водою. Ретельне прибирання по краях та під стінами
Окремі ємності для чистої та брудної води
Окремі ємності для чистої та брудної води
Економія простору та часу. Пилосос зручно паркується на зарядній станції у вертикальному положенні
Економія простору та часу. Пилосос зручно паркується на зарядній станції у вертикальному положенні
Популярні прилади THOMAS для прибирання твердої підлоги:
BIONIC WASHSTICK
Вологе прибирання паркету. Без попереднього сухого прибирання. Ефективність + економічність
art: 785500
AQUA FLOORCLEANER CORDLESS
Одночасний збір сухого сміття, вологе прибирання + ретельне просушування твердої підлоги
art: 785501
AQUA FLOORCLEANER CORDLESS PLUS
Одночасний збір сміття, миття + просушування твердої підлоги
art: 785502
Від питання до рішення
Швидко вимити підлогу у всьому допоможе мийний порохотяг THOMAS. Пилососи з функцією вологого прибирання укомплектовані мийними насадками для килимових та твердих підлогових покриттів (кахлю, каменю, лінолеуму). Пилососи для паркету та ламінату з насадкою AquaStealth допоможуть помити делікатні покриття для підлоги.
Мийний пилосос THOMAS допоможе вимити підлогу швидко, до блиску та без розводів. Пилосос миє підлогу тільки чистою водою, яка подається під тиском, видаляючи бруд та плями. Одночасно відбувається просушка поверхні. Після миття підлога залишається не тільки ідеально чистою, але й практично сухою.
Помити підлогу в домі тільки чистою водою можна мийним пилососом THOMAS. У ньому є 2 контейнери: в один наливається чиста вода, а в інший під час прибирання збирається відпрацьована брудна вода. Таким чином, ви миєте підлогу без контакту із брудною водою.
Мити тверду підлогу краще тільки чистою водою, але при використанні швабри або ганчірки це практично неможливо. Мийний порохотяг THOMAS постійно подає для миття чисту воду, а брудну збирає в окремий резервуар. Це дозволяє досягти ідеальної чистоти твердої підлоги без розводів.
Помити кахельну підлогу правильно можна за допомогою мийного пилососа. Пилосос THOMAS подає чисту воду на насадку, а відпрацьована вода потрапляє в окремий контейнер. Насадка з адаптером-щіткою ретельно миє та просушує підлогу. Після миття на кахлі не залишається розводыв, він чистий і практично сухий.
Зробити вологе прибирання без попереднього сухого очищення можна за допомогою мийних акумуляторних пилососів THOMAS для твердих підлогових покриттів. Ці прилади одночасно збирають пил і сміття, ретельно миють і добре просушують гладкі покриття для підлоги: паркет і ламінат, кахель, лінолеум і камінь.
Мити паркет та ламінат без розводів зручно спеціальними насадками, що входять до комплектації мийних пилососів THOMAS для паркету та ламінату. Наприклад, насадкою AquaStealth. При вологому прибиранні такими насадками потрібен мінімум води, а поверхня підлоги відразу просушується. Безпечно та без розлучень!
Скоротити час прибирання реально, якщо у вас є пилосос із циклонним фільтром DryBOX. Інноваційна технологія фракційного поділу пилу дозволяє не очищати пилозбірник після кожного прибирання, сила всмоктування не падає, а пил залишається надійно замкненим усередині пилососу. Пилосос завжди готовий до роботи.
Помити підлогу швидко і без зусиль можна за допомогою мийного пилососа. Порохотяг THOMAS постійно подає чисту воду для миття, а брудну всмоктує в окремий контейнер. Мийна насадка з адаптером-щіткою відмінно справляється з брудом та плямами. Для кращого ефекту використовуйте миючий концентрат ProFloor.
Видалити плями з паркету допоможе мийний пилосос THOMAS із спеціальною насадкою. Наприклад, насадка AquaStealth дбайливо очистить поверхню паркету та ламінату від бруду та плям без прямого контакту з водою. Для кращого ефекту використовуйте мийний концентрат THOMAS ProFloor.
Щоб мити паркет безпечно, використовуйте мінімум рідини. Вибирайте насадку THOMAS AquaStealth, розроблену спеціально для вологого прибирання делікатних твердих поверхонь. Вона обережно очистить паркет без подряпин і прямого контакту з водою, а також просушить поверхню.
Статті та оглядові матеріали
THOMAS Aqua FloorCleaner - найкраще рішення для прибирання паркету і ламінату