Україна
МИЙНІ ПИЛОСОСИ THOMAS З AquaBox І DryBox
МИЙНІ ПИЛОСОСИ THOMAS З AquaBox І DryBox
Для великих та маленьких сімей!
Мийні пилососи з двома системами фільтрації: водяним фільтром AquaBox і циклонним фільтром DryBox - це справжня знахідка для великих і маленьких сімей!
Багатофункціональність мийних пилососів THOMAS та можливість вибору системи фільтрації допоможуть значно скоротити час на прибирання і ви зможете більше часу приділити коханим та близьким.
Очищення повітря на 99,99% від пилу та на 100% від пилку з AquaBox
Очищення повітря на 99,99% від пилу та на 100% від пилку з AquaBox
Швидке прибирання сухого сміття з DryBox без необхідності регулярного очищення фільтра
Швидке прибирання сухого сміття з DryBox без необхідності регулярного очищення фільтра
Ретельне сухе прибирання всіх типів покриттів, включаючи паркет та ламінат
Ретельне сухе прибирання всіх типів покриттів, включаючи паркет та ламінат
Миття твердих та килимових підлогових покриттів постійно чистою водою
Миття твердих та килимових підлогових покриттів постійно чистою водою
Дбайливе миття паркету та ламінату без зайвого намокання поверхні
Дбайливе миття паркету та ламінату без зайвого намокання поверхні
Ефективне видалення плям із килимів та м'яких меблів із мінімальною залишковою вологістю
Ефективне видалення плям із килимів та м'яких меблів із мінімальною залишковою вологістю
Популярні моделі мийних пилососів THOMAS з AquaBOX і DryBOX:
DRYBOX AMFIBIA
Сухе + вологе прибирання, фільтри AquaBOX + DryBOX. Делікатне вологе прибирання паркету
art: 788596
DRYBOX AMFIBIA PET
Сухе + вологе прибирання, фільтри AquaBOX + DryBOX. Насадки для збирання шерсті в комплекті
art: 788598
DRYBOX AMFIBIA FAMILY
Сухе + вологе прибирання, фільтрація AquaBOX + DryBOX. Делікатне прибирання паркету
art: 788599
Від питання до рішення
Для того, щоб легко дістати випадково зібрані предмети з пилососа, використовуйте циклонний фільтр DryBox під час прибирання. Конструкція пилозбірника дозволяє легко та без пилового вихлопу «врятувати» випадково прибрані предмети, н-д, деталі дитячого конструктора, шпильки, гудзики тощо.
Пилососити паркет та ламінат потрібно дуже делікатно, щоб не пошкодити покриття. Пилососи для прибирання паркету та ламінату оснащені спеціальною насадкою з натуральним кінським волоссям для дбайливого сухого очищення підлоги. Для безпечного вологого прибирання паркету передбачено насадку AquaStealth.
Помити підлогу в домі тільки чистою водою допоможе класичний або бездротовий миючий пилосос THOMAS. У ньому є 2 контейнери: в один наливається чиста вода, а в інший під час прибирання збирається відпрацьована брудна вода. Таким чином, ви миєте підлогу без контакту із брудною водою.
Для того, щоб позбавитися алергенів, використовуйте пилосос з водяним фільтром. Пилососи THOMAS з AquaBOX або Aquafilter зволожують повітря та очищають його від алергенів, утримуючи 99,99% пилу та 100% пилку.
Почистити килим легко та швидко допоможе потужний порохотяг. Пилососи THOMAS із сучасними системами фільтрації AquaBOX, Aquafilter або DryBOX не втрачають сили всмоктування протягом усього прибирання. Чищення килима з THOMAS буде швидким та якісним.
Боротися з шерстю тварин у домі допоможе потужний пилосос із турбощіткою та іншими насадками для збирання шерсті. Пилососи THOMAS для власників домашніх тварин не тільки легко видаляють шерсть, але й нейтралізують алергени, очищають повітря завдяки водяним фільтрам AquaBOX або Aquafilter.
Оперативно зібрати пролиту рідину в квартирі зовсім нескладно за допомогою пилососа THOMAS з функцією вологого прибирання або збору рідин. Пилосос за один підхід збирає від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Практично та зручно у побутових та екстрених ситуаціях.
Скоротити час прибирання реально, якщо у вас є пилосос із циклонним фільтром DryBOX, а не звичайний контйнерний прилад. Інноваційна технологія фракційного поділу пилу дозволяє не очищати пилозбірник після кожного прибирання, сила всмоктування не падає, а пил залишається надійно замкненим усередині пилососу. Пилосос завжди готовий до роботи.
Правильно вимити паркет та ламінат можна, використовуючи мінімум рідини. Вибирайте насадку THOMAS AquaStealth, розроблену спеціально для вологого прибирання делікатних твердих поверхонь. Вона обережно очищає підлогу без прямого контакту з водою і ретельно просушує поверхню.
Очистити м'які меблі від плям допоможе мийний пилосос для хімчистки THOMAS. Підготуйте пилосос до вологого прибирання та використовуйте вузьку мийну насадку. Додайте у воду концентрат для чищення ProTex або ProTex V. Не перенасичуйте тканину вологою! На завершення пилососьте без подачі мийного розчину, просушуючи оббивку.
Поліпшити якість повітря допоможуть пилососи THOMAS із системою водяної фільтрації Aquafilter або AquaBOX та технологією придушення пилу Wet-Jet. Вони очищають повітря в приміщенні під час прибирання і можуть працювати в режимі очищувача повітря. Для цього увімкніть порохотяг на 5-10 хв. без приєднання шлангу.
Статті та оглядові матеріали
Миття твердих підлогових покриттів
Збирання рідин
Миття килимів
Миємо разом із THOMAS - мінімальні зусилля для ідеальної чистоти
Ідеальна чистота килимових покриттів із THOMAS
Мийні пилососи THOMAS для м´яких меблів
Сухе прибирання з AquaBOX
TOUCH TRONIC - плавно змінює потужність всмоктування
Яким повинен бути пилосос класу "преміум"?
Секрети прибирання дитячої від THOMAS