Україна
ПИЛОСОСИ THOMAS ДЛЯ СУХОГО ПРИБИРАННЯ ТА ЗБОРУ РІДИН З AquaBox І DryBox
Якісне прибирання будь-яких поверхонь!
Два пилососи в одному завдяки двом альтернативним системам фільтрації!
Для швидкого прибирання ідеально підійде циклонний фільтр DryBox, який завжди готовий до роботи та не потребує регулярного очищення. Для ґрунтовного прибирання з функцією миття повітря вибирайте водяний фільтр AquaBox. Незалежно від ваших завдань із прибирання, ви завжди отримаєте відмінний результат!
Очищення повітря на 99,99% від пилу та на 100% від пилку з AquaBox
Очищення повітря на 99,99% від пилу та на 100% від пилку з AquaBox
Швидке прибирання сухого сміття з DryBox без необхідності регулярного очищення фільтра
Швидке прибирання сухого сміття з DryBox без необхідності регулярного очищення фільтра
Ретельне сухе прибирання всіх типів покриттів
Ретельне сухе прибирання всіх типів покриттів
Дбайливе прибирання паркету та ламінату
Дбайливе прибирання паркету та ламінату
Ефективне збирання шерсті та волосся
Ефективне збирання шерсті та волосся
Оперативне збирання води та мокрого сміття
Оперативне збирання води та мокрого сміття
Популярні моделі пилососів THOMAS для сухого прибирання та збору рідин з AquaBOX і DryBOX:
DRYBOX+AQUABOX PARKETT
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, делікатний догляд за паркетом
art: 786555
DRYB0X+AQUABOX CAT & DOG
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, швидке збирання шерсті
art: 786554
CYCLOON HYBRID PET & FRIENDS
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, насадки для збирання шерсті
art: 786550
CYCLOON HYBRID FAMILY & PETS
Сухе прибирання + збирання рідин, фільтрація AquaBOX + DryBOX, насадки для збирання шерсті
art: 786552
Від питання до рішення
Один із дієвих способів витрачати менше часу на прибирання – інвестування у техніку 2в1. Наприклад: у пральну машину з функціями сушіння або мийний порохотяг. А пилососи з двома системами фільтрації DryBOX та AquaBOX підійдуть як для швидкого, так і для більш ретельного прибирання.
Прибирання паркету без подряпин та пошкоджень можливе за допомогою щітки з натурального матеріалу. Вибирайте насадку THOMAS з натуральним кінським волоссям. Вона ретельно очищає паркет та інші делікатні підлогові покриття, не залишаючи подряпин.
Для того, щоб легко дістати випадково зібрані предмети з пилососа, використовуйте циклонний фільтр DryBox під час прибирання. Конструкція пилозбірника дозволяє легко та без пилового вихлопу «врятувати» випадково прибрані предмети, н-д, деталі дитячого конструктора, шпильки, гудзики тощо.
Для того, щоб не витрачати гроші на покупку фільтр-мішків, вибирайте пилосос із водяною системою фільтрації AquaBOX або Aquafilter або пилосос із циклонним фільтром DryBOX, тобто контейнерний. Водяний фільтр досить просто сполоснути водою після прибирання, а DryBOX не вимагає очищення після кожного використання.
Очистити килими та м'які меблі від шерсті та волосся допоможуть пилососи THOMAS для власників домашніх тварин. Це потужні прилади з водяною фільтрацією, постійно високою силою всмоктування та спеціальними аксесуарами для швидкого збирання шерсті та волосся (турбощітками та іншими насадками).
Позбутися пилу в домі допоможе пилосос із якісною системою фільтрації. Пилососи THOMAS з водяними фільтрами AquaBOX або Aquafilter мають постійно високу силу всмоктування, а пил під час прибирання осідає у воді, а потім просто виливається. Назад до приміщення виходить чисте повітря.
Швидко зібрати воду з підлоги допоможе порохотяг THOMAS із функцією збору рідин. За один підхід пилосос всмоктує від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Ця корисна функція допоможе у побутових та аварійних ситуаціях.
Очистити повітря від алергенів допоможе пилосос THOMAS із водяним фільтром AquaBOX або Aquafilter. Під час прибирання порохотяг з аквафільтром утримує 100% пилу та 99,99% пилку. Для роботи в режимі очищувача повітря увімкніть прилад на 5-10 хв., не підключаючи шланг. Усі алергени осядуть у воді, а повітря стане свіжим.
Поліпшити якість повітря допоможуть пилососи THOMAS із системою водяної фільтрації Aquafilter або AquaBOX та технологією придушення пилу Wet-Jet. Вони очищають повітря в приміщенні під час прибирання і можуть працювати в режимі очищувача повітря. Для цього увімкніть порохотяг на 5-10 хв. без приєднання шлангу.
Позбутися неприємних запахів, які можуть з'явитися в домі від мішків-пилозбірників, килимів або шерсті домашніх тварин, допоможе функція очищення повітря під час прибирання з використанням водяного фільтра AquaBOX. Повітря надійно очищається від усіх летких частинок та запахів у системі розпилу WET-JET.
Статті та оглядові матеріали
Збирання рідин
Сухе прибирання з AquaBOX
TOUCH TRONIC - плавно змінює потужність всмоктування
Яким повинен бути пилосос класу "преміум"?