Україна
УНІВЕРСАЛЬНІ ПИЛОСОСИ THOMAS
Створені для важкої роботи!
Потужні та надійні для використання у приміщенні та на відкритому повітрі.
Універсальні пилососи THOMAS можуть зібрати практично будь-яке сміття незалежно від місця чи ступеня забруднення. Передові технології та універсальне застосування роблять їх незамінними помічниками для прибирання в гаражі, майстерні, на дачі, терасі або під час ремонту в будинку.
Міцні мішки-пилозбірники великого об'єму
Міцні мішки-пилозбірники великого об'єму
Довговічний фільтр-патрон
Довговічний фільтр-патрон
Байпасне охолодження двигуна для тривалої безперервної роботи
Байпасне охолодження двигуна для тривалої безперервної роботи
Насадки різного діаметру для збирання грубого сміття
Насадки різного діаметру для збирання грубого сміття
Оперативне збирання великого об'єму води
Оперативне збирання великого об'єму води
Очищення забитих труб
Очищення забитих труб
Популярні моделі універсальних пилососів THOMAS:
INOX 1516
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус + міцний мішок. Оптимальна комплектація
art: 786845
JUNIOR 1516
Сухе прибирання + збирання рідин. Міцний мішок і оптимальний комплект насадок. Збирання грубого сміття
art: 786846
POWER PACK 1620 C
Сухе прибирання + збирання рідин. Міцний корпус 20 л. Насадки для грубого сміття і прочищення труб
art: 786203
POWER PACK 1630
Сухе прибирання + збирання рідин. Міцний корпус 30 л. Шланг + насадки Ø 50 мм для грубого сміття
art: 786204
INOX 1520 PLUS
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус 20 л. Шланг + насадки Ø 50 мм для грубого сміття
art: 786182
INOX 1530
Сухе прибирання + збирання рідин. Сталевий корпус 30 л. Шланг + насадки Ø 50 мм для грубого сміття
art: 786200
Від питання до рішення
Прочистити засмічення в раковині або ванні можна легко і швидко за допомогою миючого пилососа або пилососа з функцією збору рідин. Прочищення засмічення здійснюється сифонною насадкою, без небезпечної хімії та без особливих фізичних зусиль.
Швидко зібрати воду та мокрий бруд можна за допомогою миючого пилососа або пилососа функцією зі збирання рідин. Пилососи THOMAS можуть за один підхід зібрати від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Зручно та швидко у побутових та аварійних ситуаціях.
Прибирання у великому домі, майстерні, цеху, гаражі, на дачі – завдання для універсального пилососу THOMAS. Багатофункціональні пилососи з великими корпусами з нержавіючої сталі або протиударного пластику та спеціальними насадками допоможуть зібрати грубе сміття, стружку, мокрий бруд, воду, листя тощо.
Оперативно зібрати пролиту рідину в квартирі зовсім нескладно за допомогою пилососа THOMAS з функцією вологого прибирання або збору рідин. Пилосос за один підхід збирає від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Практично та зручно у побутових та екстрених ситуаціях.
Швидко зібрати воду з підлоги допоможе порохотяг THOMAS із функцією збору рідин. За один підхід пилосос всмоктує від 2,6 до 20 л води (залежно від моделі). Ця корисна функція допоможе у побутових та аварійних ситуаціях.
Полегшити прибирання у великому приміщенні можна за допомогою багатофункціонального пилососу THOMAS з містким пилозбірником та великим резервуаром для мийного режиму. Мийні пилососи THOMAS для великих площ мають баки для вологого прибирання об'ємом від 3,6 до 10 л.
Швидко прибрати у квартирі після ремонту допоможе універсальний пилосос THOMAS. Це витривалі прилади з великими корпусами, місткими мішками і насадками для грубого сміття.
Швидко прибрати заміський будинок допоможе порохотяг з великим об'ємом пилозбірника, міцним корпусом та довговічними насадками. Вибирайте універсальні моделі THOMAS для сухого прибирання та збирання рідин або великі мийні пилососи THOMAS з об'ємом резервуару для мийного засобу від 3,6 л.
Зібрати сміття перед остаточним оздобленням житла можна легко та швидко за допомогою універсального пилососу THOMAS. Ці прилади укомплектовані аксесуарами для збирання будівельного сміття, великими міцними мішками-пилозбірниками та довговічними фільтрами.
Статті та оглядові матеріали
Збирання рідин