Україна
СКЛООЧИСНИКИ THOMAS
Сяюча чистота, без плям і розводів!
Чисті та сяючі дзеркала та скло – це просто, якщо у вас є склоочисник від THOMAS! Потужний віконний пилосос швидко збере всю брудну воду, не залишивши слідів та розводів.
Очищення вікон та дзеркал
Очищення вікон та дзеркал
Зручне миття скла в автомобілі
Зручне миття скла в автомобілі
Ретельне просушування поверхонь
Ретельне просушування поверхонь
Тривалий час роботи
Тривалий час роботи
Низький рівень шуму
Низький рівень шуму
Невелика вага та компактність
Невелика вага та компактність
Популярні моделі склоочисників THOMAS:
WINDOW JET 2in1
Миття вікон, скляних і глянсових поверхонь. Ефективне очищення без розводів + просушування
art: 785201
Від питання до рішення
Один із дієвих способів витрачати менше часу на прибирання – інвестування у техніку 2в1. Наприклад: у пральну машину з функціями сушіння або мийний порохотяг. А пилососи з двома системами фільтрації DryBOX та AquaBOX підійдуть як для швидкого, так і для більш ретельного прибирання.
Вимити вікна, щоб блищали, допоможе склоочисник THOMAS Window Jet. Це легкий бездротовий міні-пилосос для вікон, за допомогою якого можна якісно та швидко вимити та просушити вікна, дзеркала та інші гладкі поверхні. Після збирання скла ідеально чисті, без розводів і крапель води.
Помити скляні поверхні без розводів допоможе бездротовий міні-пилосос THOMAS WindowJet. Сопло склоочисника з наконечником із міцної гуми Profi ефективно видаляє бруд та плями. Безпровідні пилососи для вікон миють та просушують поверхню, не залишаючи розводів та крапель води.
Правильно та швидко помити вікна допоможе склоочисник THOMAS WindowJet. Легкий бездротовий міні-пилосос якісно та без розлучень вимиє шибки, дзеркала та інші гладкі поверхні. Після миття скла чисті та сухі, без розводів і крапель води. Мінімум зусиль для чудового результату.
Прибирати із задоволенням можливо, якщо у вас є надійний помічник. Пилососи THOMAS - це справжня німецька якість. Пилососи для сухого та вологого прибирання, для алергіків та власників домашніх тварин, для паркету, професійні та бездротові – вибирайте свою модель для ідеального прибирання.
Статті та оглядові матеріали
Склоочисники THOMAS WindowJet 2in1