Україна
ВГОРУ
УМОВИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Умови конфіденційності
Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-сайт «Thomas», розташований за адресою https://www.thomas.ua, може отримати про Користувача під час використання сайту www.thomas.ua, програм і продуктів Інтернет-магазину.
1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
1.1.1. «Адміністрація сайту (далі - Адміністрація сайту)» - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені інтернет-сайту Thomas, які організовують і здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.
1.1.2. «Персональні дані» - будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно визначеної або такої, що визначається фізичної особи (суб'єкта персональних даних).
1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкова для дотримання Адміністратором або іншою особою, що отримала доступ до персональних даних, вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.
1.1.5. «Користувач сайту Thomas.ua» - особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт.
1.1.6. «Cookies» - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і збережений на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожного разу пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.
1.1.7. «IP-адреса» - унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі.
2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1 Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.
2.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до сайту Thomas.ua. Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті Thomas.ua.
2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Thomas.ua.
3. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
3.1 Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає на запит Адміністрації сайту при реєстрації.
3.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форми на Сайті Thomas.ua і включають у себе наступну інформацію:
 3.2.1 ПІБ Користувача;
 3.2.2 контактний телефон Користувача;
 3.2.3 адресу електронної пошти (e-mail);
3.3. Будь-яка інша персональна інформація, не обумовлена вище, підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених в п. п. 5.2. і 5.3. цієї Політики конфіденційності.
4. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА
4.1 Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати в цілях:
 4.1.1 Ідентифікації користувача.
 4.1.2 Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробку запитів і заявок від Користувача.
 4.1.3 Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.
 4.1.4 Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.
 4.1.5 Повідомлення Користувача Сайту про акції та новинки продукції виробництва компанії Robert Thomas.
 4.1.6 Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних із використанням Сайту.
 4.1.7 Надання Користувачеві з його згоди оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Сайту.
 4.1.8 Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.
5. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
5.1 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.
5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку виключно з метою виконання запитів Користувача, оформлених на Сайті «Thomas.ua».
5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.
5.4. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
5.5. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
5.6. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або іншим негативним наслідкам, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.
5.7. YouTube.
Ви можете знайти плагіни на сторінці Google на YouTube на наших сайтах. Оператором сайту є YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., Сан-Бруно, Каліфорнія 94066, США. При натисканні та перегляді відео YouTube (включення в наш веб-сайт) дані автоматично передаються на YouTube. Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як Google обробляє дані користувачів і їх філії, перейдіть за наступним посиланням:
https://policies.google.com/privacy?hl=ru&gl=ru#infosecurity

Соціальні мережі
У рекламних і маркетингових цілях ви знайдете посилання на соціальні мережі, такі як Facebook, на наших веб-сайтах. Ми прямо вказуємо, що, натиснувши на плагіни, ви можете перейти на сайт оператора і застосувати їх політику конфіденційності. Існує передача даних у треті країни (наприклад, США). Для отримання додаткової інформації див. Посилання на політику конфіденційності кожного постачальника.
Facebook https://www.facebook.com/privacy/explanation
Instagram https://help.instagram.com/519522125107875
6. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН
6.1 Користувач зобов'язаний:
 6.1.1 Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом Thomas
 6.1.2 Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації
6.2. Адміністрація сайту зобов'язана:
 6.2.1 Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 4 цієї Політики конфіденційності.
 6.2.2 Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п. п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.
 6.2.3 Вживати запобіжні заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.
 6.2.4 Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.
7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
7.1 Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п. п. 5.2., 5.3. і 7.2. цієї Політики Конфіденційності.
7.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо дана конфіденційна інформація:
 7.2.1 Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.
 7.2.2 Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.
 7.2.3 Була розголошена за згодою Користувача.
8. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗБЕРІГАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
8.1 Зберігачем і розпорядником персональних даних, наданих Вами сайту Thomas.ua, є ТОВ «Томас - Україна», що знаходиться за адресою: м Київ, вул. Будіндустрії, 5, тел. :(044) 239 0 777 e-mail: sv@thomas.ua
8.2. Якщо у Вас виникнуть інші питання або пропозиції щодо доступу до Ваших персональних даних, подання запитів, пов'язаних з Вашими персональними даними, побажання про відмову в обробці і використанні Ваших персональних даних, Ви можете звернутися до зберігача Ваших персональних даних ТОВ «Томас - Україна» знаходиться за адресою: м Київ, вул. Будіндустрії, 5, тел. :( 044) 239 0 777 e-mail: sv@thomas.ua
9. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
9.1 До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).
9.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.
9.3. При не досягненні домовленості спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
9.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.
10. ДОДАТКОВІ УМОВИ
10.1 Адміністрація сайту має право вносити зміни в цю Політику конфіденційності без згоди Користувача.
10.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.
10.3. Всі пропозиції або питання по цій Політиці конфіденційності слід повідомляти в розділ "КОНТАКТИ"..
10.4. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою https://thomas.ua/i/ukr/ru/privace_policy